Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

Aksaray Alçıpan Asma Tavan Ustası

 

Yaşam alanlarınıza farklılık katmak için Aksaray bölgesinde Alçıpan, Asma tavan, Taş yünü, Pvc, Aliminyum, Stropiyer, Boya ve Tadilat onarım alanlarında hizmet vermektedir. Deneyimli ve tecrübeli teknik kadrosuyla; İstanbul ustalar aklınızda ne varsa her alanda tadilat hizmeti sunmaktadır. Evinizi değiştirmek veya başka kişisel projelerinizi hayata geçirmek için tecrübeli ve profosyenel yardım alabilceğiniz, mimari ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, kendini sürekli geliştiren ve titizlikle uygulayan bir kuruluş olma gayreti içerisindedir. Bulunduğumuz sektörde Kaliteli iş, minimum hata , uzmanlaşmış ekip, güven ve saygınlık ilkeleri ile bugüne kadar süregelen iş hayatımızda, aynı ilkelerine bağlı kalarak “önce müşteri memnuniyeti” ilkesiyle çalışan, dinamik ve temiz iş, misyonumuzdur.

 

Alçının Diğer Yapı Malzemelerine Göre Üstünlükleri

 

Alçı dökümünden ve prizini yapıp kuruduktan sonra boyutlarında bir değişiklik göstermez. Böylelikle beton gibi rötre çatlakları ve ahşap gibi bünyesine rutubet alıp verdiği halde boyut ve şekil değişikliği yapmaz,

Alçının ve alçı elemanının elde edilişi, uygulanması, bakımı kolay ve ucuzdur,

Alçı, tam bitmiş olarak yapıya girer, ek emek ve masraf gerektirmez,

Alçı, hazır yapı elemanı üretimine elverişli bir malzemedir. Duvar ve tavan kaplamalarının önceden hazırlanmasına olanak sağlar. Deprem, yangın ve sel baskını gibi afet durumlarında konut ihtiyacının arttığı ve karşılanmasının kısa sürede gerçekleşmesinin zorunlu olduğu hallerde kullanılmak üzere depo edilebilecek yapı elemanları hazırlanabilir.

 

Alçıdan üretilen yapı elemanları, aranan fiziksel ve ekonomik özelliklere sahip, çağın inşaat usullerine uygun, çabuk kuru, hafif yapı elemanlarının üretimini sağlayan yapı malzemeleri arasında önemli bir yer tutar.Alçı malzemesi en az enerji kullanımı ile elde edilebilir, Tasarımda öngörülen konfor ve estetik koşullarını sağlar, Çevre kirliliği yaratmaz.Alçı doğal hammadde kaynaklarından elde edilmekte, bu malzemeler ülke ölçeğinde yeterli olduğu gibi, ülke dışına da ihraç edilerek ülke ekonomisine katkıda bulunulabilir.Malzeme üretimi büyük yatırım ve karmaşık teknoloji ile değildir.Teknolojik gelişmelere uyum sağlar ve hazır yapı elemanları üretimine elverişlidir.

 

Bizi Google'da Bulabileceğiniz Bazı Anahtar Kelimeler

Aksaray Alçıpan Modelleri,Aksaray Alçıpan Fiyatları,Aksaray Dekorasyon İşleri Ustası,Aksaray Alçıpancı,Aksaray Alçıpancı Ustası,Aksaray Alçıpan Asma Tavancı,Aksaray Taşyünü Tavan Ustası,Alçıpan Ustası Aksaray,Asma Tavan Ustası Aksaray,Aksaray Alçıpan Boyama Ustası, Aksaray Dekorasyon Ve Tadilat Ustası,Aksaray İç Dekorasyon Ustası,Aksaray Alçıpan Ustası, Aksaray Alçıpan Bölme  Duvar Ustası, Aksaray Alçıpan Bölme Duvar, Aksaray Alçıpan Fiyat, Aksaray Asma Tavan,Aksaray Asma Tavan Ustası,Aksaray Kartonpiyer  Ustası,Aksaray Alçı Kartonpiyer,Aksaray Alçı Kartonpiyer Ustası,Aksaray Bölme Duvar Ustası,Aksaray Kartonpiyer Kemer İşleri,Aksaray Bölme Duvar İşleri,Aksaray Alçıpan,Aksaray Alçıpan Asma Tavan,Aksaray Alçıpan Bölme Duvar,Aksaray  Alçıpan Tekyüz Kaplama,Aksaray Alçıpan Gizli Işık,Aksaray Kartonpiyer,Alçı Sıva,Aksaray Boya Badana,Aksaray Alçıpan Ustası

Bölme duvar