Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

Arnavutköy Alçıpan Asama Tavan Ustası

 

Alçıpan inşaat söktöründe olmazsa olmasıdr. Alçıpan artık yapı sektöründe bir çok alanda, bir çok noktada kullanılmaktadır. İstanbul Ustalar sektörde hizmet veren en güvenilir firmadır. Kurumsal ve bireysel müşterilerine sayısız alçıpan işi yapmış ve kusursuz hizmetini göstermiştir.

 

İstanbul ustaları mimari tasarım ve uygulamalarda kartonpiyer işlerinde alçının yanında plastik, strafor gibi yeni teknolojilerde kullanılmaktadır. İstanbul ustaları siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

 

Arnavutköy Kartonpiyer Ustaları

Arnavutköy Kartonpiyer Ustası ekibimiz kartonpiyer hizmeti veren firmalara nazaran çok daha gelişmiş yerli üretim yapabilen bir çok alternatif modeller sunabilen zengin çaşitleriyle hizmet vermektedir.

Arnavutköy Kartonpiyer usta ekibi olarak tek temennimiz siz müşterilerimizin memnuniyetidir.  Arnavutköy 'da Kartonpiyerci ustalar Çalışmayı sizin belirlediğiniz bir  zaman'da başlatır ve belirttiğiniz tarihte teslim eder. Titiz ve zamanında işçilik konusunda güvenle tercih edebileceğiniz firmamız çözüm odaklı müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir.