Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

Ataköy Alçıpan Asama Tavan Uygulama Ustaları

Ataköy’de alçıpan yaptıracaksanız kaliteli işçilik ve zamanında iş teslimini prensib edinmiş ekibimiz sizlere hizmet vermektedir. Ataköy’de alçıpan ustaları arıyorsanız, Ataköy alçıpan usta ekibimiz kaliteyi ekonomik fiyatları usta ellerle buluşturuyor. Hayallerinizdeki tasarımları usta ekibimize bırakın, siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Ataköy Asma Tavan Ustası İstanbul Ustalar’da

Ataköy  alçıpan ustaları olarak sizlere kalite standartlarına uygun malzemelerle hizmet veriyoruz, Alçıpan malzemesi teknik olarak hijyen ve sağlık açısından güvenilir bir malzemedir. Alçıpan, ortası alçı, iki yüzü karton kaplı, seri olarak, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalardır. Alçıpan, dış duvarları bitmiş binaların içinde, yerden duvara kadar her alanda kullanılabilmektedir. Alçıpan ile asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları yapılmaktadır.

Ataköy asma tavan usta ekibimiz deneyim ve tecrübesini referans işlerle kanıtlamış gelişen ve değişen Alçıpan asma tavan uygulamalarını yakından takip etmekle birlikte, özgün tasarımlarla modern görünümler üretebilmektedir. Alçıpan asma tavan, Taşyünü tavan, Metal tavan, Gergi tavan gibi birçok tavan uygulama sistemleriyle çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Ataköy Bölme Duvar Ustası

Ataköy bölme duvar usta ekimiz evlerinizde salonlarınızın yada odalarınızın pratik olarak bölmenizin sağlayan kullanışlı alçıpan malzemeleri kullanmaktadır ofislerinizde yada işyerinizde herhangi bir yeri bölerek odalar oluşturmak istiyorsanız şüphesi en pratik çözüm alçıpan bölme duvar olacaktır. Alçıpan bölme duvar özelliklerine kısaca göz atacak olursak.

  • Alçıpan Bölme Duvarlar yer kaybına yol açmaz; minimum 7.5 cm duvar kalınlığı ile düzgün bir duvar elde edersiniz.
  • Alçıpan ile oluşturduğunuz bir duvarı istediğiniz zaman kolaylıkla demonte edebilir, böylece mekanınızı genişletebilir veya küçültebilirsiniz.
  • Hızlı ve kolay montaj sayesinde işçilikten ve zamandan tasarruf edersiniz

Ataköy Kartonpiyer Ustası

Ataköy kartonpiyer hazır döküm ustaları serktöründe yerli üretim yapabilen bir çok model seçeneğiyle sizlere hizmet vermektedir Kartonpiyer alçı ve stropiyer olmak üzere iki çeşittir. Dairelerin veya işyerlerinin tavan duvar bitişlerini bir birine bağlayan estetik görünümünü güzelleştiren göze hoş görünen ve pencere kornişlerini gizleyen bir malzemedir. Çok sayıda değişik model seçenekleri vardır.