Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

Ataköy Alçıpan Ustası

Alçıpan alanında profesyonel çalışmalarını sürdüren alçıpan usta ekibimiz kaliteli işçilik ve deneyimli ustalarıyla hizmet vermektedir. İşini titizlikle yapan alçıpan ustaları tüm alçıpan işlerinizi güvenle yaptırabileceğiniz Ataköy alçıpan ustası tecrübeli bir alçıpancı. Neden alçıpan derseniz eğer; alçıpanlar bakteri üretmez, depreme dayanıklıdır kolay yıkılmaz, yangına dayanıklıdır, tuğla duvardan dokuz kat daha hafiftir, ph değeri insan vücuduyla aynıdır, ses ve ısı yalıtımı sağlar, hızlı ve kolay montaj sayesinde işçilikten ve zamandan tasarruf edilir. Firma olarak sadece asma tavan, niş, kartonpiyer, bölme duvar alanında hizmet vermiyoruz. Ancak alçıpan işinde büyümemizin ve hızlı şekilde ilerlememizin nedeni temiz ve titizlikle çalışmamız, kaliteli iş yapmamızın yanı sıra müşterilerimizden gelen olumlu tepkilerdir. Yaptığımız her işte kendi fikirlerimizle yardımcı olup müşterileri kararsızlıktan kurtarıyoruz. Ataköy alçıpan ustası gerek asma tavan gerekse bölme duvar gibi birçok alanda oldukca deneyimli. Ev, iş, ofis, dükkan gibi yerlerin estetik açıdan güzel ve hoş görünmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Alçıpan ustalarımız Ataköy bölgedesinde hizmet vermektedir.

Ataköy Alçıpan Dekorasyon firmamızın hizmetleri;                           

  • Ataköy Alçıpan                                                                                              
  • Ataköy Alçıpan yenileme
  • Ataköy Alçıpan tamiri
  • Ataköy Alçıpan yapıştırma
  • Ataköy En yeni Alçıpan modelleri
  • Ataköy için özel Alçıpan ustası fiyatları

Ataköy Alçıpan Asma Tavan

Alçıpan asma tavan; Betonarme, asmolen, ahşap, çelik gibi her türlü döşemenin altına uygulanabilir.

Düz ya da eğimli tüm çatılarda ısı ve ses yalıtımı yapma olanağı sağlar. Tavanlardaki aydınlatma sistemleri için estetik çözümler üretir. Tavan tipine göre, yapı iskeleti ve üst döşemenin yangın direncini arttırır. Tavanlardaki karolajlı asma tavan sistemlerini tamamlayıcı bir görev üstlenir. Çatı makasları arasındaki yüksek aks aralıklarını geçmek için en uygun sistemlerden biridir.

Esnek bir sistem olduğundan, bina duvar ve tavanlarının büzülme-genleşme hareketlerine kolaylıkla uyum gösterir; çatlama yapmaz.

Ataköy Kartonpiyer

Kartonpiyer, tüm yapı ve dekorasyon sektöründe kullanılmaktadır. İlk olarak konut, işyeri, otel gibi yapılarda dekoratif amaçlı kullanılmaya başlandı. Nitelikli yapılarda tesisat montajlarından sonra ortaya çıkan detay çözümlerde aranılan bir ürün haline geldi. Her türlü detayın kolay uygulanabilmesi ve yapı sektörünün en az maliyetli dekorasyon malzemesi olması, kartonpiyeri "her yere, her keseye uygun" estetik ve ekonomik ürün olarak birinci sıraya yerleştirdi. Ayrıca çok hafif olması da, statik olarak binalara ilave ağırlıklar yüklemiyor. Kullanım esnasında bakımının kolay olması, temizlik sorununun olmaması tercihte öne çıkartan faktörlerdir.

Ataköy Alçıpan Bölme Duvar

Alçıpan Bölme Duvar yük taşımayan hafif duvar sistemleridir. İstenilen ses, ısı ve yangın yalıtımını sağlar. Prüzsüz ve düzgün yüzeyler elde edilir. Her türlü boya, duvar kağıdı ve taş sıva uygulanabilir. Mekanik, elektrik ve su tesisatını gizleme olanağı verir.