Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

Avcılar Alçıpan Ustası

Alçıpan, ortası alçı, iki yüzü karton kaplı, seri olarak, standart boyutta veya kullanılacağı mekanın fiziki şartlarına göre özel boyutlarda ve belli niteliklerde üretilebilen düzgün yüzeyli plakalardır. Alçıpan, dış duvarları bitmiş binaların içinde, yerden duvara kadar her alanda kullanılabilmektedir. Avcılar Alçıpan Ustaları Alçıpan  ile asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları yapmaktadır.

İstanbul ustalar firmamızın ustaları, Avcılar bölgesinde alçı, boya, dekorasyon ve tadilat işlerinizi temelden anahtar teslimine itina ile yapabilir. Eviniz, iş yeriniz ya da ofisiniz için modern bir görünüm, şık bir tavan tasarımı istiyorsanız veya ev, ofis ya da iş yerinizin tadilata ihtiyacı varsa profesyonel alçıpan uygulamaları, asma tavan, kartonpiyer uygulamaları çözümleriyle hizmetinizdeyiz.

Avcılar Alçıpan Asma Tavan Ustası

Avcılar Asma tavan uygulamalarımızla alternatif renklerde ve detaylı tavan modelleri seçenekleriyle uyguladığımız ışıklandırma sistemi, şerit led diğer bir tabirle gizli ışık sistemleriyle tavanlarınız göz dolduran modern bir görünüme sahip olabilir. Kaliteli ürünler kullanarak tasarladığımız ve uyguladığımız alçıpan asma tavan sistemlerini hayallerinizin sınırlarını zorlayacak bir titizlikle uyguluyoruz. Profesyonel usta kadromuz kaliteli ve ekonomik fiyat seçenekleriyle İstanbul'da öncü bir hizmet sunmaktadır.

Yaygınlaşan alçıpan ve asma tavan uygulamaları, iç ve dış cephe ve dekoratif boya çözümleriyle ofisler, işyerleri, restaurantlar, salonlar, evler yeni bir tarza kavuşuyor.

Bizimle; Hızlılığın, Güvenin, Kalitenin, Performansın ve Ucuzluğun Tadını Çıkarın.

Avcılar Kartonpiyer Ustası


kartonpiyer ürünlerimiz kendi imalatımız olup yerli üretim sektöründe kalite standartları bakımından kanıtlanmış, bir çok modern model seçenekleriyle kartonpiyer kemer ve tavan uygulamaları ustalarımız tarafından üretilip uygulanmaktadır. Kartonpiyerhazır döküm,stropiyer, alçıpan ve asma tavan boya ve dekorasyon sistemlerinde sektöründe yerli imalat ve kaliteli işçilik hizmetleri vermekteyiz.

Avcılar Bölme Duvar Ustası

Sıkça ihtiyaç duyduğumuz alçıpan bölme duvar sistemleri, işyeri ve ofislerin en pratik dekorasyon malzemesidir. Avcılar bölme duvar ustaları, İstanbul ustalar farkıyla konusunda uzman olan ustalar ile çalışmayı tercih eder ve kusursuz hizmet anlayışıyla sizlere kaliteli bir işçilik sunar.

Avcılar Stropiyer Ustası

Stropiyer köpükten oluşan bir kartonpiyer türüdür. Alçı kartonpiyer ile arasında gözle görülür  bir farklılık vardır .Stropiyer alçı kartonpiyere göre daha temiz ve  daha estetiktir. Avcılar Stropiyer Ustaları olarak stropiyerin  tercih edilmesinin önemli  sebeplerinden biride  çalışılan alanın  fazla kirletilmemesidir. Stropiyer yapılırken saten alçı veya silikon ile yapıştırılır.  Stropiyerin yapıldığı alanın kirlenmesi sonucunda  ufak çaplı bir temizlikle bu giderilebilir  fakat  alçı kartonpiyer de  bu tip sorunlar yaşandığında boya yapılması gerekmektedir bu da daha çok masraf  ve daha çok uğraş gerektirir.

İstanbul  Ustaları Olarak Avcılar’da Hizmet Veren Ustalarımız

Avcılar Alçı Sıva Ustası
Avcılar Harçlı Sıva Ustası
Avcılar Alçı Kemer Ustası
Avcılar Alçıpan Tavan Ustası
Avcılar Alçı Duvar Ustası
Avcılar Bölme Duvar Ustası
Avcılar  Kartonpiyer Ustası
Avcılar Asma Tavan Ustası
Avcılar Tamirat Tadilat Ustası
Avcılar Taşyünü Tavan Ustası
Avcılar Stropiyer Ustası
Avcılar Asma Tavan Ustası
Avcılar Isı Yalıtım Ustası