Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

Bağcılar Alçıpan Asma Tavan Ustaları

Alçıpan, ortası alçı, iki yüzü karton kaplı, seri olarak, standart boyutta veya kullanılacağı mekanın fiziki şartlarına göre özel boyutlarda ve belli niteliklerde üretilebilen düzgün yüzeyli plakalardır. Alçıpan, dış duvarları bitmiş binaların içinde, yerden duvara kadar her alanda kullanılabilmektedir. Bağcılar Alçıpan Ustaları Alçıpan  ileasma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları yapmaktadır.

 

İstanbul ustalar firmamızın ustaları, Bağcılar bölgesinde alçı, boya, dekorasyon ve tadilat işlerinizi temelden anahtar teslimine itina ile yapabilir. Eviniz, iş yeriniz ya da ofisiniz için modern bir görünüm, şık bir tavan tasarımı istiyorsanız veya ev, ofis ya da işyerinizin tadilata ihtiyacı varsa profesyonel alçıpan uygulamaları, asma tavan, kartonpiyer uygulamaları çözümleriyle hizmetinizdeyiz.

Bağcılar Alçıpan Asma Tavan İmalat ve Montajı

Asma tavan uygulamalarımızla alternatif renklerde ve detaylı tavan modelleri seçenekleriyle uyguladığımız ışıklandırma sistemi, şerit led diğer bir tabirle gizli ışık sistemleriyle tavanlarınız göz dolduran modern bir görünüme sahip olabilir. Kaliteli ürünler kullanarak tasarladığımız ve uyguladığımız alçıpan asma tavan sistemlerini hayallerinizin sınırlarını zorlayacak bir titizlikle uyguluyoruz. Profesyonel usta kadromuz kaliteli ve ekonomik fiyat seçenekleriyle İstanbul'da öncü bir hizmet sunmaktadır.

Yaygınlaşan alçıpan ve asma tavan uygulamaları, iç ve dış cephe ve dekoratif boya çözümleriyle ofisler, işyerleri, restaurantlar, salonlar, evler yeni bir tarza kavuşuyor.

Bizimle; Hızlılığın, Güvenin, Kalitenin, Performansın ve Ucuzluğun Tadını Çıkarın.

 

 

Alçıpan Asma Tavan Malzemesi Nerelerde Kullanılır?

Alçıpan asma tavan uygulamasının en kısa tarifi varolan tavanın altına uygulanan tavan sistemine denir. Asma tavan şık görünümü ve kolay temizlenebilirliği için tercih edilebilir.

Alçıpan asma tavan kişisel tercihlere göre dekoratif ve modern bir görünüm sağlamak için uygulanır alçıpan, tasyünü,  metal tavan, suntalam, gibi malzemelerle yapılır. Mekan mimarisine uygun olarak bazende tavandan gecen havalandırma borularının, tesisat kablolarının, oluşturduğu görüntü kirliliğini gizlemek için yapılır, Alçıpan asma tavanuygulamaları ısı yalıtım  sağlaması içinde yapılabilir, Alçıpan asma tavanın içine döşenilen izocam, taşyünü ya da strafor gibi değişik malzemeleri kullanarak ısı yalıtımı sağlanabilir. Çok kullanışlı olan alçıpan asma tavan malzemesi ile, Tv üniteleri ve perdelikler yapılabilir, Odalara görsel bir şölen katılabilir, Alçıpan bölme duvarlar oluşturabilir bu uygulama sayesinde Ev, Ofis ve iş yerlerine ek odalar yapılabilir.

Bağcılar Kartonpiyer Ustası

kartonpiyer ürünlerimiz kendi imalatımız olup yerli üretim sektöründe kalite standartları bakımından kanıtlanmış, bir çok modern model seçenekleriyle kartonpiyer kemer ve tavan uygulamaları ustalarımız tarafından üretilip uygulanmaktadır. Kartonpiyerhazır döküm,stropiyer, alçıpan ve asma tavan boya ve dekorasyon sistemlerinde sektöründe yerli imalat ve kaliteli işçilik hizmetleri vermekteyiz.

Bağcılar Bölme Duvar Ustası

Sıkça ihtiyaç duyduğumuz alçıpan bölme duvar sistemleri, işyeri ve ofislerin en pratik dekorasyon malzemesidir. Bağcılar bölme duvar ustaları,İstanbul ustalar farkıyla konusunda uzman olan ustalar ile çalışmayı tercih eder ve kusursuz hizmet anlayışıyla sizlere kaliteli bir işçilik sunar.

Bağcılar Stropiyer Ustası

Stropiyer köpükten oluşan bir kartonpiyer türüdür. Alçı kartonpiyer ile arasında gözle görülür  bir farklılık vardır .Stropiyer alçı kartonpiyere göre daha temiz ve  daha estetiktir .Bağcılar Stropiyer Ustaları olarak stropiyerin  tercih edilmesinin önemli  sebeplerinden biride  çalışılan alanın  fazla kirletilmemesidir. Stropiyer yapılırken saten alçı veya silikon ile yapıştırılır.  Stropiyerin yapıldığı alanın kirlenmesi sonucunda  ufak çaplı bir temizlikle bu giderilebilir  fakat  alçı kartonpiyer de  bu tip sorunlar yaşandığında boya yapılması gerekmektedir bu da daha çok masraf  ve daha çok uğraş gerektirir.

İstanbul  Ustaları Olarak Bağcılar’da Hizmet Veren Ustalarımız

Bağcılar Alçıpan Modelleri, Bağcılar Alçıpan Fiyatları, Bağcılar Dekorasyon İşleri Ustası, Bağcılar Alçıpancı, Bağcılar Alçıpancı Ustası, Bağcılar Alçıpan Asma Tavancı, Bağcılar Taşyünü Tavan Ustası, Alçıpan Ustası Bağcılar, Asma Tavan Ustası Bağcılar, Bağcılar Alçıpan Boyama Ustası, Bağcılar Dekorasyon Ve Tadilat Ustası, Bağcılar İç Dekorasyon Ustası, Bağcılar Alçıpan Ustası, Bağcılar Alçıpan Bölme  Duvar Ustası, Bağcılar Alçıpan Bölme Duvar, Bağcılar Alçıpan Fiyat, Bağcılar Asma Tavan, Bağcılar Asma Tavan Ustası, Bağcılar Kartonpiyer  Ustası, Bağcılar Alçı Kartonpiyer, Bağcılar Alçı Kartonpiyer Ustası, Bağcılar Bölme Duvar Ustası, Bağcılar Kartonpiyer Kemer İşleri, Bağcılar Bölme Duvar İşleri, Bağcılar Alçıpan, Bağcılar Alçıpan Asma Tavan, Bağcılar Alçıpan Bölme Duvar, Bağcılar  Alçıpan Tekyüz Kaplama, Bağcılar Alçıpan Gizli Işık, Bağcılar Kartonpiyer, Alçı Sıva,Bağcılar Boya Badana, Bağcılar Alçıpan Ustası

Bölme duvar

kartonpiyer ustası

Boya Badana Ustası