Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

Bahçelievler Alçıpan Ustası

                Ev ve iş yeriniz için güzel bir görüntü ve ufak bir detay arıyorsanız doğru adres alçıpan olacaktır. Oldukça hoş ve basit bir yapıya sahip olan alçıpanlar tavanlarınızın daha şık görünmesine yardımcı olacak ufak ama önemli bir detaydır. Özellikle LED aydınlatmalar ile süslendiği zaman gerçekten şık ve estetik bir görüntüye sahip olan alçıpanlar eviniz için büyük önem taşımaktadır. Dikkat edilmesi gereken konu ise Bahçelievler alçıpan ustası gibi güvenilir eller ile çalışmaktır.

Bahçelievler Asma Tavan Ustası

Asma tavanlar son dönemlerde gittikçe yaygınlaşan yeni bir ev dekorasyonu uygulamasıdır. Evinize güzel ve hoş bir görüntü katacak olan asma tavanlar, hem kullanışı hem de görüntüsü ile oldukça büyük önem taşımaktadır. Çoğunlukla iş yerlerinde tercih edilen asma tavanların birinci kullanış amacı kablo gibi çirkin görüntü oluşturabilecek nesneleri saklamaktır. Asma tavanı kime nasıl yaptırabilirim diye merak ediyorsanız aradığınız cevabı Bahçelievler asma tavan ustası verecektir.

Bahçelievler Bölme Duvar Ustası

Çeşitli nedenlerden dolayı ev biçimleri ve oda yerleşimleri zorunlu olarak kullanışsız olabilmektedir. Bunun dışında birçok nedenden dolayı evinizdeki odaları böldürmek ve ya kapattırmak isteyebilirsiniz. Bu ve bunun gibi durumlarda akıllara gelen ilk çözüm bölme duvarlardır. Evinizde fazla inşaat ortamı oluşturmadan kolay ve hızlı bir şekilde istediğiniz değişikliği yaptırabilirsiniz. Ancak Bahçelievler bölme duvar ustası gibi işini bilen insanlar ile çalışmak size büyük avantaj sağlayacaktır. Güzel bir iş ortaya çıkarmaya çalışırken yamuk bir duvar görmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Evinizin diğer duvarları gibi standart bir görüntüye sahip bir bölme duvar elbette yüzünüzü güldüren bir ayrıntı olacaktır.

Bahçelievler Kartonpiyer Ustası

Evinizde sevdiğiniz diğer ufak bir ayrıntı ise kartonpiyerlerdir. Kartonpiyerle duvar ve tavan birleşim noktalarında bulunup aynı zamanda kornişleri de gizlemektedir. Bu gerçekten düşünülmüş basit ama önemli bir ayrıntıdır. Kartonpiyerler hem duvarlarınızı kötü bir görüntüden kurtaracak olup hem de evinize estetik bir hava katacaktır. Kartonpiyer konusunda adını duyurmuş olan Bahçelievler kartonpiyer ustası size dilediğiniz şekil ve biçimdeki kartonpiyeri sunacak ve huzurla evinizde oturmanızı sağlayacaktır.

           Hizmetlerimiz

  • Bahçelievler Alçıpan
  • Bahçelievler Asma Tavan
  • Bahçelievler Bölme Duvar
  • Bahçelievler Kartonpiyer