Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

BAHÇEŞEHİR ALÇIPAN ASMA TAVAN USTALARI

Yaşam alanlarınıza farklılık katmak için Bahçeşehir bölgesinde Alçıpan, Asma tavan, Taş yünü, Pvc, Aliminyum, Stropiyer, Boya ve Tadilat onarım alanlarında hizmet vermektedir. Deneyimli ve tecrübeli teknik kadrosuyla; İstanbul ustalaraklınızda ne varsa her alanda tadilat hizmeti sunmaktadır. Evinizi değiştirmek veya başka kişisel projelerinizi hayata geçirmek için tecrübeli ve profosyenel yardım alabilceğiniz, mimari ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, kendini sürekli geliştiren ve titizlikle uygulayan bir kuruluş olma gayreti içerisindedir. Bulunduğumuz sektörde Kaliteli iş, minimum hata , uzmanlaşmış ekip, güven ve saygınlık ilkeleri ile bugüne kadar süregelen iş hayatımızda, aynı ilkelerine bağlı kalarak “önce müşteri memnuniyeti” ilkesiyle çalışan, dinamik ve temiz iş, misyonumuzdur.

ALÇIPAN HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Alçıpan, ortası alçı, iki yüzü özel karton kaplı, seri olarak, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalardır. Alçıpan, dış duvarları bitmiş binaların içinde, yerden duvara kadar her alanda kullanılabilmektedir. Alçıpan ile asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları yapılmaktadır.

İstanbul ustalar öncelikle içi dolu, yürekten gelen bir ifade ile anlatmak gerekirse, yoğun emek isteyen işlerden başarı ile çıkmak isteyişimiz işimize ve siz değerli müşterilerimize olan saygıdandır. Hedefimiz, hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmektir.

Yıllardır süre gelen tecrübemizin ışığında değişen ve sürekli gelişen inşaat tekniklerinin güvenliğini ,sağlamlığını,kalitesini ve estetiğini dikkate alarak konusunda uzman çalışma ekibimizle ;

EN İYİSİNİ !

EN GÜZELİNİ !

VE

EN KALİTELİSİNİ SUNMAKTAYIZ.

PRENSİBİMİZ:

ÖNCE İNSAN,MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ,HUZUR, GÜVEN VE SAĞLAMLIKTIR…

İLK ÖNCE SİZ…

İstanbul Ustalar Ekibimizle Bahçeşehir Asma Tavan İle Dekoratif Görüntü Ve Isı Yalıtımı Uygulamalarıyla Yeni Bir Görünüme Kavuşturuyoruz.

Üst döşemeye askı tavan sistemiyle tutturulmuş, metal veya ahşap iskelet üzerine vida yardımı ile çeşitli malzemelerden levhaların birleştirilmesiyle oluşan tavana asma tavan denir. İstanbul ustalar ekibimizle istenilen genişlikte ve boyutlarda yapılabilmektedir.

Asma tavan; tavandan geçen tesisatların elektrik kablolarını, havalandırma borularını ve bunun gibi bir çok görüntü kirliliğini kaybetmek, evlerin-ofislerin ses ve ısı yalıtımını sağlamak amacıyla alçıpan, metal gibi malzemelerden tavanın altına yapılan dekoratif bir yapı elemanıdır.

İstanbul Ustaları ekibi olarak farklı şekil ve ışık oyunları, renk gibi efektler kullanarak herkesin zevkine ve ihtiyacına göre tavan yapılabilir. Aydınlatma sistemleri ile yapısı, çeşitli renk ve doku özellikleri sayesinde tavanlara farklı bir estetik görünüm ve boyut katar.

Tavan yüksekliğinin fazla olduğu mekanlarda tavanı alçaltır. Tavandan geçen her türlü tesisatı gizler. Ses ve ısı yalıtımı sağlar. Gizli ışık bandı yapılarak dekoratif görüntüler elde edilir. İstanbul ustaları ile evinizi renklendirin..

Bize Google Arama Sonuçlarında Ulaşabileceğiniz Bazı Anahtar Kelimeler

Bahçeşehir Alçıpan Modelleri, Bahçeşehir Alçıpan Fiyatları, Bahçeşehir Dekorasyon İşleri ustası, Bahçeşehir alçıpancı, Bahçeşehir alçıpancı ustası, Bahçeşehir alçıpan asma tavancı, Bahçeşehirtaşyünü tavan ustası, Alçıpan ustası Bahçeşehir, Asma tavan ustası Bahçeşehir, Bahçeşehir alçıpan boyama ustası, Bahçeşehir Dekorasyon ve Tadilat ustası, Bahçeşehir İç Dekorasyon ustası, Bahçeşehir Alçıpan Ustası, Bahçeşehir alçıpan bölme  duvar ustası, Bahçeşehir alçıpan bölme duvar, Bahçeşehir Alçıpan Fiyat, Bahçeşehir asma tavan, Bahçeşehir asma tavan ustası, Bahçeşehir Kartonpiyer  ustası, Bahçeşehir alçı kartonpiyer, Bahçeşehir alçı kartonpiyer ustası, Bahçeşehir Bölme Duvar ustası, Bahçeşehir kartonpiyer kemer İşleri, Bahçeşehir Bölme Duvar İşleri, Bahçeşehir Boyacı, Bahçeşehir Boya Ustası, Bahçeşehir Boya Fiyatları, Bahçeşehir Boyacı Arayanlar, Bahçeşehir Boya Badana, Bahçeşehir Boyacı Badanacı, Bahçeşehir Boya Ustaları

 

Alçıpan Hizmeti Verdiğimiz Başakşehir Bölgeleri

  • Altınşehir Alçıpan Ustası
  • Bahçeşehir1.Kısım Alçıpan Ustası
  • Bahçeşehir2.Kısım Alçıpan Ustası
  • Başakşehir2.Etap Alçıpan Ustası
  • Başakşehir5.Etap Alçıpan Ustası
  • Güvercintepe Alçıpan Ustası
  • Kayabaşı Alçıpan Ustası
  • Organizesanayibölgesi Alçıpan Ustası
  • Şahintepe Alçıpan Ustası
  • Ziyagökalp Alçıpan Ustası

Bölme duvar

kartonpiyer ustası

Boya Badana Ustası