Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

Başakşehir Alçıpan Ustası

Alçıpan, karton karışımlı alçı olarak tanımlanırken, genel olarak bölme duvarlar ve asma tavanlar şeklinde tercih edilmektedir. Elbette ki hem ofis hem de evleriniz için en güzel tasarımlar oluşturulmuş olurken, Başakşehir alçıpan ustası arayanlar için firmamız sizlere yardımcı olabilecektir. Yıllardır bu sektörde hizmet veren teknik ekibimiz ile birlikte, sizlere en güzel tasarımları sunmamızın yanı sıra, yine hem asma tavan, hem bölme duvarlar hem de bunların yanı sıra kartonpiyer modelleri arasında çeşitliliklerimiz ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Başakşehir Asma Tavan Ustası

Genel olarak salonlarda tercih edilen asma tavan, yine evinizin diğer bölümlerinde de pek çok kişi tarafından tercih edilebilmektedir. Kullanılan farklı model kartonpiyerler ile birlikte asma tavan oluşturulurken, yine spot ışıklandırmalar ile yeni bir hava kazandırmak için kullanılabilir. Model ve tasarımlar bizler dahilinde olabildiği gibi yine müşterilerin isteklerine göre de, Başakşehir asma tavan ustası ile beraberinde görüşmeler yapılarak, kendi tasarımlarınızı da değerlendirmelerini isteyebilirsiniz.

Başakşehir Bölme Duvar Ustası

Yine ev ve işyerleri için modernize edilmiş olan tasarımlardan birisi de elbette ki bölme duvarlar. Elbette ki daha çok ofisleri birbirinden ayırmak ve çalışma alanları oluşturmak için tercih edilmektedir. Kullanılan alüminyum levhalar ile birlikte şekillendirilirken, her ne kadar çoğunlukta düz modeller tercih edilse de, üzerinde desenler olan farklı seçimler de yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu hizmetler için ise Başakşehir bölme duvar ustası olarak seçimlerinizde Değişim Dekorasyon’ a yer verebilirsiniz.

Başakşehir Kartonpiyer Ustası

                Evinizin her odasının ihtiyaçlarından birisi de elbette ki kartonpiyerler. Işıklandırma altları, perde kenarları, pencere kenarları ya da birçok noktada tercih edilen kartonpiyerler, en yeni modelleri ve işlemeleri ile tüketicilerine sunulurken, daha sade ve düz modellerden de tercihler gerçekleştirilebilir. Bu modeller hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak üzere, Başakşehir kartonpiyer ustası olarak, Değişim Dekorasyon çalışanları ile görüşebilirsiniz. Böylelikle tercih edeceğiniz her hangi bir kartonpiyerin, boyamaya uyumluluk konusunu da detaylı bir şekilde görüşerek, kendinize, amacınıza ve mobilyalarınıza uygun bir seçim gerçekleştirebilirsiniz. İletişim bilgilerimizi kullanarak, müşteri hizmetlerimiz ile görüşme sağlayabilmeniz mümkündür.

 

   Hizmetlerimiz

  • Başakşehir Alçıpan
  • Başakşehir Asma Tavan
  • Başakşehir Bölme Duvar
  • Başakşehir Kartonpiyer