Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

Bayrampaşa  Alçıpan Asma Tavan Ustaları

Kalite ve temiz işçiliği benimsemiş olan ve saygılı terbiyeli işini seven güler yüzlü deneyimli uzman Ustalarımızla, Alçıpan ve Kartonpiyer İşlerinizi yaptırabileceğiniz güvenilir ve tecrübeli bir kuruluştur.

Ev dekorasyonunda vazgeçilmez aksesuarlardan birisi haline gelen alçı,kartonpiyer uygulaması ile şık ve ferah mekanlar sizleri beklemekte Kadrosunda Alçıpancılık tecrübesi gelişmiş usta elemanları barındıran Alçıpan ve Kartonpiyer Ustası, İstanbul’un tüm İlçe ve Mahallelerini kapsayan geniş bir hizmet alanına sahiptir.

Ücretsiz Keşif hizmeti de veren İstanbul ustalar, evinize yaptırmak istediğiniz fakat kararsız kaldığınız işler için Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti’de veriyor.

 

Kartonpiyer nedir?

Kartonpiyer,alçının kalıplara dökülerek,modern ve sanatsal çizgiler oluşturulması haline denir.

Kartonpiyer neden köşelerde kullanılır?

Kartonpiyer,tavan ve duvar arasındaki eğrilikleri düzler, alçı sıva ustasına,fazla eğrilikleri düzlemesi için ön bilgi oluşturur.

Kartonpiyer modelleri her eve uygunmudur?

Kartonpiyer modelleri, işverenin arzu ve isteğine göre değişebilir. Kartonpiyer modeli, evin yüksekliği, oda hacmi, eve giren ışık, evin konumu, işverenin görüş açısı, modern veya sanatsal çizgiler bu yönde değerlendirilip sonuca ulaşılmalıdır.

Kartonpiyer, İtalyanca carta (kağıt) sözcüğünden köklenen cartone ‘den geliyor, anlamı ise sıkıştırılmış kağıttır. Yaklaşık 500 yıllık bir geçmişe sahiptir. Kartonpiyer, suyla karıştırılıp hamur haline getirilen kağıdın önce tutkal, sonra üstübeçle karışmasıyla elde edilen bir malzemedir.

Bu malzeme önceden hazırlanan kalıplara dökülür ve kuruduktan sonra yapıların tavan ya da duvarlarına monte edilir. Kartonpiyer malzemesi daha sonraları yerini kullanım kolaylığı olan alçıya, daha sonraları ise poliüretan esaslı olanlara bırakmıştır. Tozdan çekinen ve zamanı olmayan kişiler için şimdi kendi orijinal yapıştırıcı ile istediğiniz modelde polüretan esaslı kartonpiyeri kısa sürede ve en ufak bir toz olmadan monte edebiliyoruz.

 

Kartonpiyer genelde nerelerde kullanılıyor?

Kartonpiyer tüm yapı sektöründe kullanılmaktadır. İlk olarak konut, işyeri, otel gibi yapılarda dekoratif amaçlı kullanılmaya başlanmıştır.. Nitelikli yapılarda tesisat montajlarından sonra ortaya çıkan detay çözümlerde “can simidi” gibi aranılan ürün haline geldi. Her türlü detayın kolay uygulanabilmesi ve yapı sektörünün en az maliyetli dekorasyon malzemesi olması, kartonpiyeri “her yere, her keseye uygun” estetik ve ekonomik ürün olarak birinci sıraya yerleştirmiştir.

Kalite tesadüf değildir İstanbul Ustalar profesyonel kadrosuyla tüm İstanbul'a hizmet vermektedir.

 

Google arma sonuçlarında bizi bulabileceğiniz bazı anahtar kelimelerimiz!

Bayrampaşa Alçıpan Modelleri, Bayrampaşa Alçıpan Fiyatları, Bayrampaşa Dekorasyon İşleri Ustası, Bayrampaşa Alçıpancı, Bayrampaşa Alçıpancı Ustası, Bayrampaşa Alçıpan Asma Tavancı, Bayrampaşa Taşyünü Tavan Ustası, Alçıpan Ustası Bayrampaşa, Asma Tavan Ustası Bayrampaşa, Bayrampaşa Alçıpan Boyama Ustası, Bayrampaşa Dekorasyon Ve Tadilat Ustası, Bayrampaşa İç Dekorasyon Ustası, Bayrampaşa Alçıpan Ustası, Bayrampaşa Alçıpan Bölme  Duvar Ustası, Bayrampaşa Alçıpan Bölme Duvar, Bayrampaşa Alçıpan Fiyat, Bayrampaşa Asma Tavan, Bayrampaşa Asma Tavan Ustası, Bayrampaşa Kartonpiyer  Ustası, Bayrampaşa Alçı Kartonpiyer, Bayrampaşa Alçı Kartonpiyer Ustası, Bayrampaşa Bölme Duvar Ustası, Bayrampaşa Kartonpiyer Kemer İşleri, Bayrampaşa Bölme Duvar İşleri, Bayrampaşa Alçıpan, Bayrampaşa Alçıpan Asma Tavan, Bayrampaşa Alçıpan Bölme Duvar, Bayrampaşa  Alçıpan Tekyüz Kaplama, Bayrampaşa Alçıpan Gizli Işık, Bayrampaşa Kartonpiyer, Alçı Sıva,Bayrampaşa Boya Badana, Bayrampaşa Alçıpan Ustası.

 

 

Bölme duvar

kartonpiyer ustası

Boya Badana Ustası