Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

Bayrampaşa Alçıpan Ustası

Alçıpan ürünleri, günümüzde tüm iş yerleri ve evler için tercih edilmektedir. Elbette ki tercih edilen alçıpan çeşitleri arasında şunlara yer verebilmemiz mümkündür. Eğer ki İstanbul’ da ikamet ediyorsanız, tüm semtlerde bu hizmetlere ulaşabilmeniz mümkün olurken, yine Bayrampaşa alçıpan ustası hizmetlerinden de bizler dahilinde yararlanabilirsiniz.

  • Kartonpiyer kaplama
  • Duvar kaplama ve kartonpiyer üniteler
  • Korniş kapama ve kapı kemerleri
  • Asma tavan modelleri
  • Bölme duvarlar

Genel olarak tercih edilen hizmetler bunlar olurken, elbette ki asma tavanlar aslında her evin ihtiyaçları arasında. Asma tavan hakkında bazı bilinmesi gerekenlere yer verecek olursak, şunlara göz atabilmeniz mümkündür.

Bayrampaşa asma tavan ustası

Asma tavanlar pek çok farklı amaç için kullanılmaktadır. Kimileri ses ve ısı yalıtımı için tercih ederken, kimileri ise tavanda yer alan çatlak ve dökülmeleri gizlemek adına tercih etmektedir. Çoğu zaman da tavan boyaması oldukça zor olmasından dolayı bu durumu ortadan kaldırmak için de kullanılıyor. Yine tabi ki modern ve estetik bir görünüm kazanmak adına salonların, oturma odaları ya da yatak odalarının vazgeçilmezleri arasında. Tabi ki yine mutfak dekorasyonlarına uygun bir asma tavan, kullanılacak spot ışıklandırma sistemleri ile mükemmel bir tarz yansıtabilecektir. Tüm bu hizmetler Bayrampaşa asma tavan ustası sayesinde, Değişim Dekorasyon bünyesinde gerçekleştirilebilecektir.

Bayrampaşa bölme duvar ustası

Yukarıda yer alan hizmetlerin yanı sıra bölme duvarlar da kesinlikle göz atılması gerekenlerden. İş yerlerinizde yeni çalışma alanlarını daha ekonomik yollar ile oluşturmak istiyorsanız, bölme duvarlar bu konuda sizlere yardımcı olabilecektir. Hafif, ekonomik ve şık olması tercih sebeplerinden oluyor. Yine böylelikle Bayrampaşa bölme duvar ustası ile detayları görüşmek için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrampaşa kartonpiyer ustası

                Işıklandırma sistemleri, kapı ve pencere kemerleri, korniş kapama, avize göbek olarak tercih edilmektedir. Yine kartonpiyerler duvar kaplama için de kullanılırken, tavan ve duvar arasında bulunan köşelerin tamamında uygulanarak, evinize yeni bir tarz yansıtacaktır. Bu hizmetler ise Değişim Dekorasyon Bayrampaşa kartonpiyer ustası sayesinde gerçekleştirilirken, yine tamir ve onarım hizmetleri de bünyemize sahip olabileceklerinizden olmaktadır.

 

  Hizmetlerimiz

  • Bayrampaşa Alçıpan
  • Bayrampaşa Asma Tavan
  • Bayrampaşa Bölme Duvar
  • Bayrampaşa Kartonpiyer