Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

 

Beşiktaş Alçıpan Ustası

Bir mekanda sonradan değişiklikler yapılmak isteniyorsa, alçı ve alçıpan ile yapılan asma tavan, bölme duvar ve daha fazlası ile bu iş halledilebilir. Beşiktaş alçıpan ustası bu değişiklikleri yapmak için müşteriyle gerekli fikir alışverişini yapar. Bu fikirlerin ışığında çizimlerini yapar. Çizimlerini tamamladıktan sonra ise alçı döküm işlemine başlar. Yüzeyin temizlik işi bitiğinde de esas işe başlanır.

Beşiktaş Asma Tavan Ustası

Beşiktaş asma tavan ustası, işine başlamadan önce bazı çizimleri hazırlar. Metal profil ve alçı plakaları gerekli yerlere yerleştirir, ardından da hazırladığı çizimlere göre çalışmasına başlar. Asma tavan, kat yüksekliği çok ise bunu azaltmak için kullanılabilir. Asma tavanların üstünden çeşitli elektrik kabloları da geçebilir. Asma tavan mekana sonradan eklendiği için isteğe göre düzenlenebilir. Asma tavan tesisat borularını gizler, düzenlenerek aydınlatmaya ve elektrik tasarrufuna yardımcı olur, aynı zamanda ses yalıtımı içinde oldukça idealdir.

Beşiktaş Bölme Duvar Ustası

Bölme duvar ustaları, gerekli malzemeleri kullanarak, istenilen mekanlarda ve istenilen şekilde değişiklikler yaparlar. Beşiktaş bölme duvar ustası beceri ve ustalığı ile ihtiyaç duyulduğu hallerde tavsiyelerde de bulunur. Gerekli çizim ve planlarını hazırladıktan sonra çalışmaya başlar. Bölme duvarlar sayesinde büyük odalar ortadan ikiye bölünebilir, bir odanın herhangi bir köşesi ayrı bir oda olarak kullanılabilir, hatta amerikan mutfak tarzı bir düzenleme bile yapılabilir.

Beşiktaş Kartonpiyer Ustası

Kartonpiyer malzeme, tavan ve / veya duvar motif işlerinde çok kullanılan bir malzemedir. İç dizaynda bulunan, içerde oldukça kötü görüntüye sebep olan eksiklik hatta fazlalıkların gizlenmesi için oldukça etilidir. Beşiktaş kartonpiyer ustası, eğer müşterinin herhangi bir fikri yok ise, üstün bilgi ve becerisiyle müşteriye gerekli tavsiyelerde bulunabilir. Kartonpiyer oldukça hafif, bakımı ve temizliği kolay bir malzemedir. Bu malzemeyi elde etmek için ilk olarak kağıt su ile karıştırılır. Kağıt böylece hamur halini almış olur. Ardından üstübeç ve tutkal ile beraber karıştırılan bu hamur, artık kartonpiyer uygulama için hazırdır ve kullanılabilir bir hale gelmiştir. Daha sonrasında ise bu malzeme, müşterinin talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanmış olan, motifleri taşıyan kalıplara boşaltılır. Kalıplar kuruduğunda ise kartonpiyer malzemenin istenilen duvar ve tavana montajı gerçekleştirilir.

 

Hizmetlerimiz

  • Beşiktaş Alçıpan
  • Beşiktaş Asma Tavan
  • Beşiktaş Bölme Duvar
  • Beşiktaş Kartonpiyer