Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

 

Beyoğlu Alçıpan Ustası

Alçıpan ustası, alçı ve alçıpan kullanarak evinizde büyük olan odaları bölme duvar ile ayırabilir yada kat yüksekliğiniz çok ise asma tavan ile bunu kısaltabilir. Tabi ki bu işlemler başlamadan önce müşteri ile bir durum değerlendirmesi yapılır. Beyoğlu alçıpan ustası müşterisiyle konuştuktan sonra öncelikle iş alanını inceler. İş alanına ve direktiflere göre bazı çizimler hazırlar. Çizimlerini hazırlayıp tamamladıktan sonra da alçı döküm işlemini yapar ve işine başlar.

Beyoğlu Asma Tavan Ustası

Müşterisinin isteği ile kat boylarını asma tavan ile azaltan Beyoğlu asma tavan ustası, çalışmasına başlamadan iş sırasında hızla ilerlemek ve işini kaliteli bir şekilde yapmak için önce gerekli planlamaları yapar. Çelik profil ve alçı plakaları yerleştirir, ardından ise iş önce hazırladığı çizimlere bakarak çalışmasına başlar. Hazırlanan çizimler ve müşteri isteklerine göre ses yalıtımından mekandaki görsel kusurların giderilmesi hatta aydınlanmaya yardımcı olacak unsurlar eklenmesi mümkündür

Beyoğlu Bölme Duvar Ustası

Farklı malzemeleri kullanarak büyük odaları ikiye bölmek yada amerikan mutfağa çevirmek bölme duvarlar ile mümkündür. Yardım lazım olan durumlarda ise, Beyoğlu bölme duvar ustası bilgisi ve becerisi ile çeşitli tavsiyelerde bulunurlar. Mekanın yapısı ve müşteri isteklerini göz önüne alarak çizimlerini yaptıktan sonra ise çalışmasına başlar. Alüminyum plakalar hafiflik ve dayanıklılığı sebebi ile çok tercih edilir.

Beyoğlu Kartonpiyer Ustası

Tavan ve duvar dekorasyonlarında kullanılan kartonpiyer. İç dizaynda bulunan, dizaynı oldukça kötü yönde etkileyen unsurları örterken bir yandan da mekana yeni güzellikler katar. Evdeki kusurları örterken bir yandan da güzelleşirken size yardımcı olan Beyoğlu kartonpiyer ustası, kartonpiyer montajının en ideal şekilde yapılması için çalışır. Kartonpiyer, su ve kağıdın karıştırılıp hamur haline getirilmesi ve üstübeç ile tutkal ilave edilmesinden sonra oluşturulan hafif ve montajı kolay bir maddedir. Bu karışım işlerinden sonra ise kartonpiyer kalıplara dökülmek üzere hazırdır. Malzemenin döküleceği kalıpların şekilleri ise müşterinin istekleri doğrultusunda önceden hazırlanır. Kalıplara malzeme dökülür ve kurumaya bırakılır. Kuruyan, döküldüğü kalıbın şeklini almış olarak kalıptan çıkan kartonpiyer ise montaj için hazırdır.

 

               Hizmetlerimiz

  • Beyoğlu Alçıpan
  • Beyoğlu Asma Tavan
  • Beyoğlu Bölme Duvar
  • Beyoğlu Kartonpiyer