Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

 

Büyükçekmece Alçıpan Ustası

Alçı ve alçıpan malzemeleri, alçı sıva, kartonpiyer dökme tavan, asma tavan, bölme duvar ve duvar giydirme vb. gibi işlerde temel olarak kullanılan malzemelerdir. Bir alçıpan ustasının ilk işi müşterisiyle konuşup, ona eğer gerekli ise tavsiyelerde bulunmaktır. Büyükçekmece alçıpan ustası gerekli tavsiyeleri verdikten sonra müşteri de eğer kabul ederse ölçülerini almaya başlar. İş yapacağı yapacağı yüzeyi incelemeye başlar. Yeterli bir incelemeden sonra ise çizimlerini hazırlar. Çizimlerini hazırlayıp bitirdikten sonra ise alçı döküm işlemini yapar. Bütün bu işlemlerden sonra ise çalışacağı yüzeyi temizler ve işine başlar

Büyükçekmece Asma Tavan Ustası

Asma tavan, kat yüksekliği çok olan dairelerde, üzerinden çeşitli elektrik kabloları geçmesi gibi amaçlarla yapılan bir tavandır. Büyükçekmece asma tavan ustası, iş öncesi ön hazırlıklarını yapar. Çelik profil ve alçı plakaları yerleştirir ve projesini hayata geçirmeye başlar. Müşterinin talebine göre ses yalıtımında, kusurların kapatılmasına kadar bir çok işi yapabilir. Ama en önem verdiği şey ise iş güvenliği ve çevre düzenidir.

Büyükçekmece Bölme Duvar Ustası

Eğer çok büyük ama az sayıda odalarınız var ise, bölme duvar sayesinde bu büyük odaları bölerek oda sayınızı arttırabilirsiniz. Eğer oda sayınızı arttırmak istiyorsanız fakat nasıl yapacağınıza karar veremiyorsanız, Büyükçekmece bölme duvar ustası bilgisi ve becerisi ile çeşitli tavsiyelerde bulunabilir. İş öncesi plan ve programını yaptıktan sonra ise verilen direktiflere göre çalışmasına başlar.

Büyükçekmece Kartonpiyer Ustası

Böylesine hafif ve temizliği kolay bir malzemenin, kartonpiyerin, bir mekanı çok fazla değiştirmesi olanaksız gibi görünebilir fakat iç dizaynda bulunan, dizaynı kötü yönde etkileyen değişiklikleri süsleyerek örtmek ortamda çok önemli bir değişikliğe sebep olur. Hem kusurlar ortadan kalkar, hem de mekan süslenmiş olur. Büyükçekmece kartonpiyer ustası, yüksek bilgi ve becerisi sayesinde bu hafif ve etkili materyali en etkili şekilde kullanarak evinizin güzelleşirken yalıtıma da kavuşmasında size yardımcı olur. Kartonpiyer elde etmek için su ve kağıdı karıştırır. Karışım hamur haline geldiğinde ise buna üstübeç ve tutkal ilave eder. Ve bu işlemden sonra ise kartonpiyer malzemesi hazır hale gelmiş olur. Bundan sonra yapılacak montaj işlemleri ise tamamen müşterinin istekleri doğrultusunda gerçekleşir.

 

Hizmetlerimiz

  • Büyükçekmece Alçıpan
  • Büyükçekmece Asma Tavan
  • Büyükçekmece Bölme Duvar
  • Büyükçekmece Kartonpiyer