Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

Esenler Alçıpan Ustası

Alçıpan işlemleri artık günümüzde hem evlerde, hem ofislerde hem de tüm diğer işyerlerinde tercih edilmektedir. Kullanılan alçıpan çeşitleri arasında birkaç modele yer vermek mümkün olurken, genel olarak tercih edilenler aşağıda ki gibi listelenmiştir.

  • Asma tavan modelleri
  • Bölme duvar tasarımları
  • Kartonpiyer ve diğer alçıpan modelli tasarımlar

Kullanılan modeller, karton karışımlı alçı olarak tanımlanabilir. Bu malzemelerden üretilirken, yine tüketicilerin ihtiyaçlarına karşılık verebilecek olurken, model çeşitliliğimiz olarak; Esenler alçıpan ustası tecrübeleri ile daha güvenli hizmetlerimizi sizler ile buluşturmaktayız.

Esenler Asma Tavan Ustası

İstanbul’un tüm diğer semtlerinde de hizmetlerimiz bulunurken, yine Esenler bölgesi için tercih edeceğiniz alçıpan işletmeleri arasında yer alıyoruz. Yıllardır yetkin tecrübelerimiz ile tüketicilere hizmetlerimizi sunarken, kullanılan malzeme kalitesinin yanı sıra el emeğini de ortaya koyarak, montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Elbette ki yine Esenler asma tavan ustası olarak çalışanlarımız ile tamir ve onarım hizmetleri de sunarken, diğer hizmetlerimiz de şöyledir.

Esenler Bölme Duvar Ustası

Bölme duvarlar bildiğiniz gibi genel olarak işyerlerinde dar alanları daha iyi değerlendirebilmek için tercih edilmektedir. Bir oda içerisinde birkaç tane ofis oluşturabilmek için, aralarda kullanılan ince bölme duvarlar sayesinde hem daha hızlı hem de daha kolay ayrımlar yapılmaktadır. Bu hizmetler ise Esenler bölme duvar ustası kapsamında Değişim Dekorasyon bünyesinde gerçekleştirilebilmektedir.

Esenler Kartonpiyer Ustası

                Genel olarak kartonpiyer işlemlerinde elbette ki sağlam olmaması halinde ilerleyen dönemlerde düşme, kopma ve dökülmeler meydana gelebilmektedir. Bu iş her ne kadar basit görünse de, ışıklandırma altları, perdelikler gibi pek çok modeli bulunması ile birlikte iş kalitesi oldukça önemlidir. Eğer ki başka bir işletme dahilinde yapılmış bu sorunlu işlemler mevcut ise yine Esenler kartonpiyer ustası ile bizler dahilinde iletişime geçebilir hem de bunun yanı sıra yeni oluşumlar için teknik destek alabilirsiniz. Malzeme hizmeti, montaj ve tadilat işlemleri gibi pek çok hizmeti yıllardır tüketicilere sunarken, hizmet kalitesi adına tüketicilerden de yorumlarını alarak, ona uygun hizmetler vermeye çalışmaktayız. Detaylı bilgiler ve fiyat bilgisi için iletişim adreslerimizi kullanarak, bizlere ulaşabilirsiniz.

           Hizmetlerimiz

  • Esenler Alçıpan
  • Esenler Asma Tavan
  • Esenler Bölme Duvar
  • Esenler Kartonpiyer