Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

Fatih Alçıpan Ustası

Ev ya da iş yerlerinde tercih edilen alçıpan çeşitleri olarak, Değişim Dekorasyon bünyesinde birbirinden farklı model ile tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Genel olarak evler için tercih edilen asma tavan modelleri, birbirinden şık tasarımlar ile tüketicilerine sunulmaktadır. Bu modellere ise; Fatih alçıpan ustası gibi pek çok İstanbul semtinde bizler sayesinde ulaşabilirsiniz.

Fatih asma tavan ustası

Asma tavanlar, spot adedine göre değişiklik göstermektedir. Yine kullanılacak tavan modeli, tavan yüksekliğinizi ayarlamak için kademeli modelleri ile mekâna farklı bir hava yansıtıyor. Her daim kullanılacak malzeme kalitesi önemli bir yere sahip olurken, işçilikte elbette ki uygulanan işlemlerin uzun süreli olmasında önemli bir yere sahiptir. Bu hizmetlere de profesyonel olarak ulaşmak isteyenler için Fatih asma tavan ustası temini olarak hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Fatih bölme duvar ustası

Daha çok dar alanları tasarruflu kullanmak adına tercih ediliyor. Örnek olarak kiralanan bir işyerinde, birkaç tane ofis alanı oluşturmak istiyorsunuz. Bu durumda ise bölme duvarlar devreye girerek, şık tasarımları ile hem dar alanları daha tasarruflu kullanıyor hem de bunun yanı sıra yeni çalışma alanları daha ekonomik şekilde oluşturuluyor. Bu konuda da hizmet veren Fatih bölme duvar ustası yılların tecrübesi ile teknik ekipmanları en iyi şekilde kullanarak, ekonomik olarak hizmetleri müşterilerine sunuyor.

Fatih kartonpiyer ustası

Yine hem evlerin hem de diğer tüm mekânların ihtiyaçları arasında kartonpiyerler yer alıyor. Işıklandırma sistemlerinin altlarında, perde korniş kapaması olarak ya da farklı amaçlar ile bölme duvarların bazı kısımlarında tercih edilebilir. Düz ve sade modellere ulaşabilmek mümkün olduğu gibi, duvarların desenlerine göre farklı işlemelere ve desenlere sahip modeller de bulmak mümkündür.

Tercih edeceğiniz ürün eğer ki perde kapaması ise, ortasında şerit bulunan boyamaya uygun kartonpiyerler, Fatih kartonpiyer ustası ile en iyi şekilde konumlandırılarak, sağlam işçilik ile birlikte uzun süreli kullanım sağlanıyor.

Yukarıda verilen hizmetlerin yanı sıra, bu işlemler için kullanılan malzemelere de web adresimiz üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür. Yine fiyatlar hakkında bilgilere ise müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilir, sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

 

              Hizmetlerimiz

  • Fatih Alçıpan
  • Fatih Asma Tavan
  • Fatih Bölme Duvar
  • Fatih Kartonpiyer