Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

Gaziosmanpaşa Alçıpan Ustası

İstanbul’un pek çok semtinde hizmet verdiğimizi müşterilerimiz ile paylaşırken, elbette ki Gaziosmanpaşa bölgesinde de her noktaya hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Günümüzde oldukça fazla tercih edilen alçıpan malzemelerden üretilen bölme duvarlar, asma tavanlar ve diğer kartonpiyer modelleri odanıza, salon ve mutfaklarınıza yeni bir hava yansıtacak. Elbette ki oldukça modern ve şık olan bu modeller, Gaziosmanpaşa alçıpan ustası hizmetlerimiz ile birlikte uygulamaya koyulurken, iş ve malzeme kalitesi de önem verdiklerimiz arasında.

Gaziosmanpaşa asma tavan ustası

Asma tavanlar son yıllarda pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Daha çok yüksek tavan ölçülerine etki edebilmek ya da bunun yanı sıra odanızın aydınlanmasına da yardımcı olan spot lambaların yerleştirilmesi, şık ve modern bir görünüm kazandırmak adına da kullanılabilmektedir. Farklı desen ve işlemeler bulunurken, kademeli olarak tavanlarınızda işlemeli klasik modeller kullanılması halinde, vintage tarzı bir oturma grubuna da uyum sağlayabilir. Tabi ki bu durumda yine kullanılacak olan Gaziosmanpaşa asma tavan ustası da oldukça önemli bir durum. Değişim Dekorasyon sizlere bu kapsamda hizmetlerini sunarken, uygun fiyat politikası ile yardımcı olmaya devam ediyor.

Gaziosmanpaşa bölme duvar ustası

Bölme duvarlar daha çok işyerlerinde tercih ediliyor. Yine büyük salonlarınızda bir bölümü kendinize çalışma alanı oluşturabilmek için de kullanabilirsiniz. Dar alanları geniş duvarlar ile örmek yerine Gaziosmanpaşa bölme duvar ustası ile görüşerek, işyerlerinizde yeni çalışma alanlarını hem daha kolay hem yıkım döküm işlemi olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle beton ve kırım işlerinden ortaya çıkan kirliliği de ortadan kaldırırken, fiyatların da ekonomik olması sizlere oldukça fazla yardımcı olabilecektir.

Gaziosmanpaşa kartonpiyer ustası

Kartonpiyerler, avize ve diğer aydınlatma sistemleri için göbek olarak kullanılmaktadır. Tavanlar komple yine kartonpiyerler ile kaplanırken, sadece aydınlatma sistemlerinizi göbeği olarak da tercih edebilirsiniz. Eğer ki tavanlarınızı boyamaktan sıkıldıysanız tamamen kaplatma yaparak, sadece silme işlemleri ile kolaylıkla temizlik yapabilirsiniz.

Eğer ki, Gaziosmanpaşa kartonpiyer ustası Değişim Dekorasyon bünyesinde sizlere duvar kaplaması olarak hizmet versin istiyorsanız, mekâna uyumlu bir model tercih edebilmek için Değişim Dekorasyon müşteri hizmetleri ile görüşmeler yapabilirsiniz.

 

            Hizmetlerimiz

  • Gaziosmanpaşa Alçıpan
  • Gaziosmanpaşa Asma Tavan
  • Gaziosmanpaşa Bölme Duvar
  • Gaziosmanpaşa Kartonpiyer