Salih Usta

Güngören Alçıpan Ustası

Ev ve iş yerlerinde tercih edilen alçıpan ürünleri pek çok farklı çeşide sahip olmaktadır. Elbette ki bu ürünler, malzeme kalitesine göre farklı fiyatlar dahilinde tüketicilerine sunulurken, model çeşitliliklerine göz atmak her zaman karar verme süreçlerinizde etki edecektir. Sizler de Güngören alçıpan ustası hizmetlerinden yararlanabilmek üzere, Değişim Dekorasyon farkını yaşayabilirsiniz.

Güngören asma tavan ustası

Alçıpan dediğimizde aklımıza ilk gelenler arasında elbette ki asma tavanlar yer alıyor. Asma tavanlar artık pek çok evde rağbet görmüş olurken, yapılışı kolay ve ekonomik olmasından dolayı modernlik açısından kullanıcıların ilgisini çekiyor. Spot ışıklandırmalar kullanmak adına ve bunun yanı sıra tavan yüksekliklerine etki edebilmek üzere tercihler arasında bulunuyor. Sizlerde tüm bu özelliklere sahip, klasik ya da modern tasarımlara, işleme ve desenlere sahip, tek tip renk ya da renkli olarak dizayn edilen asma tavan modellerine, Güngören asma tavan ustası hizmetlerimizden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra elbette ki bölme duvarlar almak istediğiniz hizmetlerden olabilir.

Güngören bölme duvar ustası

                Bölme duvarlar daha çok dar alanları daha verimli kullanmak adına iş yerlerinin tercihlerinden oluyor. İŞ yerlerinde yeni çalışma alanları oluşturmak oldukça zor olurken, bu bölümleri ise bu alçıpan çeşidi ile verimli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Tabi ki kullanılan malzemelerin kalitesi uzun süreli kullanımlar için önemli olurken, alüminyum, vidalar, derz ve bantlar, yalıtım malzemeleri de bunlar arasında yer almaktadır. Tüm bu malzemelerin kalite standartlarına Değişim Dekorasyon bünyesinde ulaşabilmeniz mümkün halde. Yine Güngören bölme duvar ustası hizmetleri ve fiyat detayları için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Güngören kartonpiyer ustası

Kartonpiyerler eski yıllara göre oldukça fazla tercih ediliyor. Daha öncesinde kornişler direkt olarak alçılar ile gizlenirken, artık bu işlem için kartonpiyerler tercih ediliyor. Yine duvar kaplaması olarak da tercih edilmesi mümkündür. Bunun yanı sıra avize ve diğer aydınlatma sistemlerinin göbeklerinde kullanılırken, istenmeyen görünümler ortadan kalkarken, desenli ve renkli tasarımlar ile odalarınıza renk katıyor. Bu hizmetler ise Güngören kartonpiyer ustası ile oldukça kaliteli ve profesyonel olarak sizlere sunulacaktır.

 

             Hizmetlerimiz

  • Güngören Alçıpan
  • Güngören Asma Tavan
  • Güngören Bölme Duvar
  • Güngören Kartonpiyer