Kalite

Amacımız, müşterilerimizin kaliteli Dekorasyon tadilat işlerini sağlama beklentilerini sürekli olarak aşmaktır. Ustalarımız işin tüm inceliklerine vakıftırlar..

 

Zamanlama

İstanbul Ustalar platformunun, her bir ustası zamanında iş teslim etmeyi ilke edinmiş. Planlama ve son derece titizlikle disiplinli bir hizmet sunar.


Güven

Müşterilerimizle olan ortaklığımız karşılıklı güvene dayanır ve ustalarımız sektörün yeniliklerini takip ederek çözüm odaklı hizmetler sunmaya çalışır.

 

Takım Çalışması

Dekorasyon çözümlerinin zorluklarını takım çalışmasıyla çözüme kavuşturuyoruz, bu yaklaşım bize ve müşterilerimize olumlu sonuçlar kazandırıyor.

Web sitemiz ülkemizin İstanbul şehrinde muhtelif alanlarda hizmet veren inşaat, Alçı Boya ve Badana, Alçıpan asma tavan, Kartonpiyer, Dekorasyon Tadilat, Zemin kaplamaları, Seramik ve fayans gibi ihtiyaca uygun ustalar bulabileceğiniz bir hizmet sitesidir.
İstanbul avrupa yakasında öncelikli olarak hizmet veren İstanbul Ustalar Web projemiz, birçok dekorasyon ve inşaat firmasını bu platformda birleştirdiği gibi, Boya badana ustaları ve Alçıpan kartonpiyer ustaları, Zemin kaplamaları ustaları, Seramik fayans ustaları gibi bireysel çalışan ustaları'da İstanbul ustalar birliği platformunda birleştirmektedir.
İstanbul ustalar hizmet birliği; Türkiyenin tarih ve ticaret açısından en gelişmiş şehri olan istanbul'da İnşaat, Dekorasyon, Tadilat, Kırım, Alçı, Boya Badana, Seramik, Fayans, Gergi tavan sistemleri ve Bahçe düzenleme gibi hizmetlerde direk ustalara ulaşmanızı hedeflemektedir.