Gergi Tavan Ustaları

Ustalar Bilgi

  • Kategori

    Duvar Dekorasyonu, Ev Dekorasyonu, Tavan Dekorasyonu

Gergi Tavan Sistemleri


Dekorasyon her türlü yaşam alanlarımızın olmazsa, olmazı haline geldi. Özellikle de kurumsal bir işletmeden bahsediyorsak, müşteri itibarının daha pozitif olması açısından çok daha önem arz ettiğini belirtmemiz gerekir. Bu aşamada özellikle de yeni yada yenilenme sürecinde olan işletmelerin kapalı alanları için uygulayabilecekleri gergi tavan sistemlerine değinmek gerekir. Gergi tavan sistemleri pek çok farklı görsel tasarım seçeneğine sahip olup, kapalı alanların iç dekorasyonunu şık ve modern bir hale gelmesini sağlar. Uygulanması oldukça kolay olup, kısa bir zaman almaktadır.

Firmamız sektörde uzun yıllardır hizmet vermekte olup, Avcılar gergi tavan sistemleri ile ilgili montaj, kurulum, imalat, tasarım ve diğer tüm hizmetleri gerçekleştirmektedir. Güvenebileceğiniz firmamıza, hizmetlerimiz hakkında merak ettiklerinizi sormak ve hizmet talebinde bulunmak için her zaman ulaşabilirsiniz.

Gergi Tavan Modelleri


Gergi tavan modelleri görsel seçenekler açısından oldukça zengindir. Bu sayede hangi tür mekan için satın almayı düşünüyorsanız, o mekan için uygun görsel tasarım seçeneğini mutlaka bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, sizlere talepleriniz ve uygulayacağınız mekan doğrultusunda binlerce farklı tasarım seçeneklerini sunabiliriz.

Gergi tavan sistemlerimiz kaliteli malzemeden imal edilmiş sistemler olup, insan sağlığına zararlı hiç bir bileşeni içermez aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı özelliği de göstererek, beklentilerinizden çok daha fazlasını sizlere sunar.