Duşakabin Ustaları

Duşakabin Tamir ve Montaj Ustası


Duşakabin teknik açıdan izolasyon yapıları zaman içinde deforme olur. Bunun nedeni sıcak ve soğuk suyla temas etmesidir.
her ne kadar duşakabin izolasyonları antibakteriyel özellikli olsalar da silikonlar zaman içinde sıcaklığın etkisi ile genleşir ve soğukla beraber gerilir. Genleşme ve gerilmeden dolayı zaman içinde yapılan izolasyonda yıpranmalar ve deformasyonlar ortaya çıkar. Yapılması gereken mevcut izolasyonların sökülüp, zemin temizlenerek yenilenmesidir. Bir diğer faktör temizlikten kaynaklı yıpranmalardır. Ev hanımları hijyenik olmasından ötürü çamaşır suyu veya katkılı kimyevi temizlik ürünleri kullanması duşakabin izolasyonlarına zarar vermektedir. Etrafında kararma ve küf gibi benzeri lekeleri görmeleri yapılan temizlikte dikkat edilmemesinden kaynaklanır.

Dekorasyon Ustaları

Dekorasyon Tadilat Ustası


İş yeri, Konut, Çalışma Ofisleri  gibi bir çok mekanlarda,  dekoratif ürünlerde kullanarak yaşam çizgisini en güzel şekliyle yansıtabilmek için modern ve klasik olmak üzere müşterilerimize özgü tasarımlar sunulduğunda, vazgeçilmezin ön planda olduğunu anlamaktayız.

Yılların verdiği deneyim ve prensipli kadromuzla en ince ayrıntıları ve detayları düşünerek, kaliteli malzemeler ile hayatın şekline yön veren ustalarımız, Dekorasyon, Dekorasyon Tadilatı, Alçıpan Asma Tavan, Alçıpan Bölme Duvar, Alçıpan Tek yüz Kaplama, Alçıpan Gizli Işık, Kartonpiyer, Alçı Sıva ve Alçı Dekorasyonunda A’dan Z’ye hizmetlerimizin altına imza atmaktan gurur duyarız.

Dekorasyon Ustası Neden Önemli?


Tadilat isleri ve dekorasyon uzmanlik gerektirir. Konusunda uzman kadromuz ile keşif aşamasından, teslim aşamasına kadar konusunda uzman teknik ekibimizle takip ederek istenilen malzeme ile uygun bir şekilde tamirat ve tadilat işlemlerinizi kaliteli bir şekilde yapıyoruz.