Bölme Duvar Ustaları

Alçıpan Bölme Duvar Ustası


Günümüzde dekorasyon ürünlerinin çok seçenekli hale gelmesi iç mimaride zengin alternatifer sunmaktadır. Çalışma ofisleriniz ya da evinizin herhangi bir bölümünü en pratik şekilde bölmenize olanak sağlayan alçıpan malzamesidir. bölme duvar sayesinde hızlıca istediğiniz alanı bölebilir yeni odalar elde edebilirsiniz.

Alçıpan Bölme Duvarlar yer kaybına yol açmaz; minimum 7.5 cm duvar kalınlığı ile düzgün bir duvar elde edersiniz. Alçıpan ile oluşturduğunuz bir duvarı istediğiniz zaman kolaylıkla demonte edebilir, böylece mekanınızı genişletebilir veya küçültebilirsiniz. Hızlı ve kolay montaj sayesinde işçilikten ve zamandan tasarruf edersiniz.

Baklava Ayna Ustaları

Baklava Dilimli Ayna Ustası


Dekoratif aynalar ev ya da çalışma ofislerinizi daha şık görünümler vermemizi sağlayan şık dekorasyon ürünleridirler. Bu ürünler dolap, salon, giriş, hol, mutfak, balkon, yatak odası, banyo, lavabo, lobi gibi eviniz ya da çalışma ofislerinizde uygulanabilir ürünlerdir. İstenilen ölçü ve formlarda hazırlanabilen ve geniş bir model kataloğu sunan kullanışlı ekonomik ürünlerdir. Mekanlarınız için dekoratif bir görünüm elde etmek isterseniz baklava dilimli ayna duvar dekorasyonunda müthiş çözümler sunuyor. Ülkemizde baklavayla tanımlanan bu ayna, baklava ayna ve baklava desenli ayna olarakta bilinir.

kartonpiyer ustası

Kartonpiyer Ustaları

Kartonpiyer Göbek ve Kemer Ustası


İstanbul Ustalar Kartonpiyer Ustası ekibimiz kartonpiyer hizmeti veren firmalara nazaran çok daha gelişmiş, yerli üretim yapabilen bir çok alternatif modeller sunabilen zengin bir ürün yelpazesine sahiptir.  Kartonpiyer usta ekibi olarak tek temennimiz siz müşterilerimizin memnuniyetidir. Kartonpiyer göbek ve kemer gibi iç mimaride şık tasarımlar elde etmeyi mümkün kılan verimli bir malzemedir.

ustalar çalışmayı sizin belirlediğiniz bir  zaman’da başlatır ve belirttiğiniz tarihte teslim eder. Titiz ve zamanında işçilik konusunda güvenle tercih edebileceğiniz firmamız çözüm odaklı müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir.

Gergi Tavan Ustaları

Gergi Tavan Sistemleri


Dekorasyon her türlü yaşam alanlarımızın olmazsa, olmazı haline geldi. Özellikle de kurumsal bir işletmeden bahsediyorsak, müşteri itibarının daha pozitif olması açısından çok daha önem arz ettiğini belirtmemiz gerekir. Bu aşamada özellikle de yeni yada yenilenme sürecinde olan işletmelerin kapalı alanları için uygulayabilecekleri gergi tavan sistemlerine değinmek gerekir. Gergi tavan sistemleri pek çok farklı görsel tasarım seçeneğine sahip olup, kapalı alanların iç dekorasyonunu şık ve modern bir hale gelmesini sağlar. Uygulanması oldukça kolay olup, kısa bir zaman almaktadır.

Firmamız sektörde uzun yıllardır hizmet vermekte olup, Avcılar gergi tavan sistemleri ile ilgili montaj, kurulum, imalat, tasarım ve diğer tüm hizmetleri gerçekleştirmektedir. Güvenebileceğiniz firmamıza, hizmetlerimiz hakkında merak ettiklerinizi sormak ve hizmet talebinde bulunmak için her zaman ulaşabilirsiniz.

Gergi Tavan Modelleri


Gergi tavan modelleri görsel seçenekler açısından oldukça zengindir. Bu sayede hangi tür mekan için satın almayı düşünüyorsanız, o mekan için uygun görsel tasarım seçeneğini mutlaka bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, sizlere talepleriniz ve uygulayacağınız mekan doğrultusunda binlerce farklı tasarım seçeneklerini sunabiliriz.

Gergi tavan sistemlerimiz kaliteli malzemeden imal edilmiş sistemler olup, insan sağlığına zararlı hiç bir bileşeni içermez aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı özelliği de göstererek, beklentilerinizden çok daha fazlasını sizlere sunar.

Duvar Kağıdı Ustaları

Duvar Kağıdı Ustası


Duvar kağıdı kaplama temiz yüzeylerde uygulamak çok kolaydır. Fakat zemin eski veya hatalıysa zamanınızın çoğunu bu zemini düzeltmek alabilir. Sağlıklı bir sonuç almak için duvar kağıdı uygulamadan önce duvardaki kabarmalar, eski duvar kağıdı kalıntıları ve duvardaki nem ve su problemleri çözülmelidir. Yine subazlı akrilik boya kaplamaları çok zayıf tutunma sağladıkları için zamanla kopma yaparlar. Bu da duvar kağıdının duvara (plastik boya) iyi yapışmasını engelleyebilir. Mümkünse su bazlı akrilik boya kalıntıları duvar kağıdı uygulamadan önce duvardan kazınmalıdır. Veya başka bir kaplama malzemesiyle duvar kaplanmalı, zemin sağlamlaştırılmalıdır. .

Boya Badana Ustası

Boya Ustaları

Boya Ustası


Dekoratif Boya ve Dekorasyon görselliğin Ve müşterilerinize vermiş olduğunuz önemi gösterir. Güveni Temsil eden boya renkleriyle huzur içinde oturabileceğiniz ve yaşanılabilecek daireleri biz oluşturuyoruz. Boya ve Dekor herşeydir. Sizi Yansıtan bu mekanlarınızı alt yapısı olan Tecrübeli uzman ekibimizin Kaliteli malzeme kullanarak Mekanın Ne kadar değiştiğini kendi gözlerinizle göreceksiniz. Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet vermek her zaman öncelikli hedefimizdir.

Alçıpan Ustaları

Alçipan Ustası


Alçı düşük yoğunlukta bir taş niteliğindedir. İşlendikten sonra ev ve iş yerlerinin duvar ve tavan kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır. Yanmaz ve dayanıklı olduğu için tüm dünyada bina ve yangın sigortası otoriteleri tarafından kabul görmektedir. Alçı taşı insan yaşamı için toksik olmamakla beraber, bitki ve hayvan yaşamı için ise destekleyici nitelikte olduğundan iç mekan yapı malzemelerinin temel taşıdır.

Dekorasyon Ustaları

Dekorasyon Tadilat Ustası


İş yeri, Konut, Çalışma Ofisleri  gibi bir çok mekanlarda,  dekoratif ürünlerde kullanarak yaşam çizgisini en güzel şekliyle yansıtabilmek için modern ve klasik olmak üzere müşterilerimize özgü tasarımlar sunulduğunda, vazgeçilmezin ön planda olduğunu anlamaktayız.

Yılların verdiği deneyim ve prensipli kadromuzla en ince ayrıntıları ve detayları düşünerek, kaliteli malzemeler ile hayatın şekline yön veren ustalarımız, Dekorasyon, Dekorasyon Tadilatı, Alçıpan Asma Tavan, Alçıpan Bölme Duvar, Alçıpan Tek yüz Kaplama, Alçıpan Gizli Işık, Kartonpiyer, Alçı Sıva ve Alçı Dekorasyonunda A’dan Z’ye hizmetlerimizin altına imza atmaktan gurur duyarız.

Dekorasyon Ustası Neden Önemli?


Tadilat isleri ve dekorasyon uzmanlik gerektirir. Konusunda uzman kadromuz ile keşif aşamasından, teslim aşamasına kadar konusunda uzman teknik ekibimizle takip ederek istenilen malzeme ile uygun bir şekilde tamirat ve tadilat işlemlerinizi kaliteli bir şekilde yapıyoruz.