Tezgah Arası Cam Ustaları

Tezgah Arası Cam Ustası


Mutfaklar için tezgah arası cam panel 3mm,6mm yada 8mm tamperli cam üzerine uv baskı tekniğiyle yapılır. mutfak tezgah arası olarak tabir edilen bölgeye milimetrik hesaplarla silikonlanarak montajı yapılır. Tezgah arası cam panellerin fayans, seramik ve diğer ürünlere nazaran daha ekonomik ve daha dekoratif bir görünüm sağlar. Ortalama 15 yıl ömür biçilen mutfak tezgah arası cam kaplamalarda milyonlarca dijital görsel bulunmaktadır. Müşterinin isteği doğrultusunda özel görsel ve resimlerin baskısı yapılabilmektedir.

kartonpiyer ustası

Kartonpiyer Ustaları

Kartonpiyer Göbek ve Kemer Ustası


İstanbul Ustalar Kartonpiyer Ustası ekibimiz kartonpiyer hizmeti veren firmalara nazaran çok daha gelişmiş, yerli üretim yapabilen bir çok alternatif modeller sunabilen zengin bir ürün yelpazesine sahiptir.  Kartonpiyer usta ekibi olarak tek temennimiz siz müşterilerimizin memnuniyetidir. Kartonpiyer göbek ve kemer gibi iç mimaride şık tasarımlar elde etmeyi mümkün kılan verimli bir malzemedir.

ustalar çalışmayı sizin belirlediğiniz bir  zaman’da başlatır ve belirttiğiniz tarihte teslim eder. Titiz ve zamanında işçilik konusunda güvenle tercih edebileceğiniz firmamız çözüm odaklı müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir.