kartonpiyer ustası

Kartonpiyer Ustaları

Kartonpiyer Göbek ve Kemer Ustası


İstanbul Ustalar Kartonpiyer Ustası ekibimiz kartonpiyer hizmeti veren firmalara nazaran çok daha gelişmiş, yerli üretim yapabilen bir çok alternatif modeller sunabilen zengin bir ürün yelpazesine sahiptir.  Kartonpiyer usta ekibi olarak tek temennimiz siz müşterilerimizin memnuniyetidir. Kartonpiyer göbek ve kemer gibi iç mimaride şık tasarımlar elde etmeyi mümkün kılan verimli bir malzemedir.

ustalar çalışmayı sizin belirlediğiniz bir  zaman’da başlatır ve belirttiğiniz tarihte teslim eder. Titiz ve zamanında işçilik konusunda güvenle tercih edebileceğiniz firmamız çözüm odaklı müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir.

Gergi Tavan Ustaları

Gergi Tavan Sistemleri


Dekorasyon her türlü yaşam alanlarımızın olmazsa, olmazı haline geldi. Özellikle de kurumsal bir işletmeden bahsediyorsak, müşteri itibarının daha pozitif olması açısından çok daha önem arz ettiğini belirtmemiz gerekir. Bu aşamada özellikle de yeni yada yenilenme sürecinde olan işletmelerin kapalı alanları için uygulayabilecekleri gergi tavan sistemlerine değinmek gerekir. Gergi tavan sistemleri pek çok farklı görsel tasarım seçeneğine sahip olup, kapalı alanların iç dekorasyonunu şık ve modern bir hale gelmesini sağlar. Uygulanması oldukça kolay olup, kısa bir zaman almaktadır.

Firmamız sektörde uzun yıllardır hizmet vermekte olup, Avcılar gergi tavan sistemleri ile ilgili montaj, kurulum, imalat, tasarım ve diğer tüm hizmetleri gerçekleştirmektedir. Güvenebileceğiniz firmamıza, hizmetlerimiz hakkında merak ettiklerinizi sormak ve hizmet talebinde bulunmak için her zaman ulaşabilirsiniz.

Gergi Tavan Modelleri


Gergi tavan modelleri görsel seçenekler açısından oldukça zengindir. Bu sayede hangi tür mekan için satın almayı düşünüyorsanız, o mekan için uygun görsel tasarım seçeneğini mutlaka bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, sizlere talepleriniz ve uygulayacağınız mekan doğrultusunda binlerce farklı tasarım seçeneklerini sunabiliriz.

Gergi tavan sistemlerimiz kaliteli malzemeden imal edilmiş sistemler olup, insan sağlığına zararlı hiç bir bileşeni içermez aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı özelliği de göstererek, beklentilerinizden çok daha fazlasını sizlere sunar.

Asma Tavan Ustaları

Alçıpan Asma Tavan Ustası


Ofis, ev, iş yeri, ortak yaşam alanlarınız, resturant yada cafe gibi mekanlarınızın iç mimarisine uygun model ve seçeneklerle alçıpan asma tavan uygulamaları konusunda çözüm ortağınız olmaya adayız.
Şerid led kullanarak asma tavanlarınızı istediğiniz renklerde aydınlatabiliriz. Mekanlarınızı yeni bir tarza kavuşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin ücretsiz keşif hizmeti adresinize gelsin, Referans çalışmalarımızdan beğeneceğiniz yada sizin belirlediğiniz alçıpan asma tavan uygulamsının fiyatını öğrenebilirsiniz.

Asma Tavan Usta Ekibi


Alçıpan ustası ekibimiz, deneyimli usta kadrosuyla yaygın olarak kullanılan, Alçıpan, Asma tavan, Bölme duvar, Kartonpiyer, Işıklı asma tavan, gibi alçıya dair tüm hizmetleri bulabileceğiniz, bir internet platformu olan, İstanbul Ustalar üyelerinden oluşmaktadır. Dilediğiniz renk ve modellerde asma tavanlar uygulayabilir, evinizin yada iş yerinizin göz dolduran şık bir görünüme sahip olmasını sağlayabiliriz.

Boya Badana Ustası

Boya Ustaları

Boya Ustası


Dekoratif Boya ve Dekorasyon görselliğin Ve müşterilerinize vermiş olduğunuz önemi gösterir. Güveni Temsil eden boya renkleriyle huzur içinde oturabileceğiniz ve yaşanılabilecek daireleri biz oluşturuyoruz. Boya ve Dekor herşeydir. Sizi Yansıtan bu mekanlarınızı alt yapısı olan Tecrübeli uzman ekibimizin Kaliteli malzeme kullanarak Mekanın Ne kadar değiştiğini kendi gözlerinizle göreceksiniz. Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet vermek her zaman öncelikli hedefimizdir.