Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

Sarıyer Alçıpan Ustası

Alçıpanlar bildiğiniz gibi alçı ve karton karışımı olarak üretilmektedir. Elbette eki üretilirken bazı teknik özelliklere de sahip olmaktadır. İsteğe göre yalıtımlı olarak üretilen alçıpanlar, kartonpiyerler, ısı ve ses yalıtımlı olarak tüketicilerine sunulmaktadır. Sadece görünüm açısından modern ve şık olmasını istiyorsanız eğer, yalıtım olmayan ürünler daha uygun fiyatlar ile seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Yine Sarıyer alçıpan ustası sayesinde, kolay montajı müşterileri sunulurken, çok kısa süre içerisinde hizmetlerden yararlanmanız mümkün olacak. Diğer hizmetlerimiz ise şöyledir.

Sarıyer asma tavan ustası

Asma tavanlar, genel olarak mağazalarda şık bir görünüm için tercih edilse de, yine evlerde salon, mutfak ve yatak odalarında daha şık, aydınlatmaya uygun olarak da seçimleri yapılmaktadır. Yine nem dengesini koruyabilmek için ısı yalıtımlı olarak tercih edildiğinde de müşterilerine yardımcı oluyor. Bu kapsamda ses yalıtımlı ürünler tercih etmek ise üst kat ile aranızda olan etkileşimi azaltarak, daha rahat hareket etmenizde yardımcı olacaktır. Bu konuda Sarıyer asma tavan ustası ile detayları görüşebilirsiniz.

Sarıyer bölme duvar ustası

                Bölme duvarlar, yerden tasarruf etmek adına, beton duvarların önüne geçmeye başlamış durumda. Daha çok ofisler için tercih ediliyor. Bildiğiniz gibi bir iş yerinde ofisler oldukça küçük ve çalışamaya yatkın olması gerekiyor. Bir mekâna daha çok ofis ve çalışma masası oluşturmak adına bölme duvarlar kullanıyor. Böylelikle hem alandan tasarruf etmiş olurken hem de görünüm açısından iyi bir seçim oluyor. Bu hizmetler de yine Sarıyer bölme duvar ustası tarafından gerçekleştiriliyor.

Sarıyer kartonpiyer ustası

Kartonpiyerler, müşterilerin isteklerine göre tek tip, renkli, desenli ya da düz olarak tercih edilebiliyor. Elbette ki boyamaya uygun olan korniş gizleme ürünleri de kartonpiyerler kullanılarak montaj yapılmaktadır. Boyamaya uygun olan bu modellerde orta da yer alan şerit ise duvar rengi ile aynı olduğunda uyum sağlanmış olurken, olumlu bir yansıtım ortaya çıkıyor. Tabi ki sizlerde Sarıyer kartonpiyer ustası ile görüşmeden önce ilk olarak web adresimiz üzerinde yer alan görsel örneklere göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlere iletmek istediğiniz her hangi bir mesajı telefon numaralarınız ile birlikte iletişim kategorimizden ulaştırabilirsiniz.

 

               Hizmetlerimiz

  • Sarıyer Alçıpan
  • Sarıyer Asma Tavan
  • Sarıyer Bölme Duvar
  • Sarıyer Kartonpiyer