Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

Sultangazi Alçıpan Ustası

Alçıpan firmaları bazı bölgeler ile hizmetlerini sınırlandırmış olurken, Değişim Dekorasyon olarak tüm İstanbul semtlerinde hizmetlerimizi sunmaktayız. Müşterilerimize çözüm odaklı desteklerimiz ile yardımcı olurken, yine hizmet çeşitliliğimiz ile hem montaj hem de tamir işlemlerini sunuyoruz. İlk olarak hizmetlerimiz hakkında şu maddelere göz atabilmeniz mümkün olurken, yine Sultangazi alçıpan ustası seçimlerinizde sizlere yardımcı olacağız.

  • Asma tavan
  • Bölme duvar
  • Kartonpiyer
  • Tadilat ve tamirat

Sultangazi asma tavan ustası

Hizmetlerimiz arasında olan asma tavan modelleri, müşterilerin isteklerine göre dizayn edilirken, yine mevcut olan tasarımlarımız arasından seçim yapmanız halinde daha ekonomik bir işleme sahip olmuş olacaksınız. Eğer ki kendiniz bir çizim yaptınız ve desenlerin ona uygun ya da yakın olmasını talep ediyorsanız, bu konuda Sultangazi asma tavan ustası olarak, İstanbul Ustalar yetkilisi ile görüşme yapmanız gerekiyor. Genel olarak hazır modeller de ek bir ücret talep edilmese de, tasarım olan ürünlerde fiyat farklılıkları meydana gelebilmektedir. Yine elbette ki tercih edilen malzeme teknik özelliklerine bağlı olarak fiyat farklılıkları hakkında da detaylı bilgilere iletişim adreslerimiz sayesinde ulaşabilir, bizlere iletmek istediğiniz mesajları ise web adresimiz üzerinde yer alan iletişim kategorisi altından telefon numaralarınızı da girerek bizlere iletim sağlayabilirsiniz. Böylelikle geri dönüş yaparak, isteklerinize karşılık verebilmemiz daha kolay olacaktır.

Sultangazi bölme duvar ustası

Ek olarak bölme duvar işlemleri hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorsanız, evlerinizde bir bölümün size ait olması ya da bir ofis havası kazandırılması isteniyorsa, kullanılan alçıpanlar ile birlikte Sultangazi bölme duvar ustası bu mekânı sizler için dizayn edecektir. Yine özellik olarak, ısı yalıtımı ya da ses yalıtımı da kullanılabilir. Bu durumda kartonpiyer malzeme çeşitleri buna uygun olarak tercih edilmesi gerekiyor.

Sultangazi kartonpiyer ustası

Eski yıllarda kartonpiyer uygulama sonrası genel olarak düşme ve dökülme gibi sorunlar ile karşılaşılmaktaydı. Artık Değişim Dekorasyon hizmet kalitesi ile Sultangazi kartonpiyer ustası her hangi bir olası durumda, tamir ve tadilat garantisi verilmektedir. Böylelikle uygulama sonrası yani satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin mağduriyetlerini de gidererek, çözüm odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

          Hizmetlerimiz

  • Sultangazi Alçıpan
  • Sultangazi Asma Tavan
  • Sultangazi Bölme Duvar
  • Sultangazi Kartonpiyer