Salih Usta
WhatsApp ile iletişime geç

 

Zekeriyaköy Alçıpan Ustası

Alçıpan kullanarak bir ustanın yapabilecekleri ustanın ve müşterinin hayal gücü ile sınırlıdır. Yapılacaklarda eğer soru işareti var ise alçıpan ustası müşteriye gerekli tavsiyeleri verebilir . Zekeriyaköy alçıpan ustası müşterisinin istekleri doğrultusunda ölçüleri aldıktan sonra yüzeyi inceler ve bunlara dayanarak bir çizim oluşturur. Çizimlerini hazırladığında ise alçı döküm işlemini yapar. Her şey tamamlandıktan sonra ise çalışacağı yüzeyi temizler ve işine başlar.

Zekeriyaköy Asma Tavan Ustası 

Zekeriyaköy asma tavan ustası, çeşitli malzemeleri en usta şekilde kullanarak asma tavanları istenilen mekana inşa eder. Çalışmasına başlamadan önce gelen direktiflere uygun olarak gerekli olan çizimleri düzenler. Çelik profil ve alçı plakaları yerlerine yerleştirir. Müşterisinin isteği doğrultusunda hazırlanan çizimlere dayanarak asma tavan üzerinde çalışmaya başlar. Müşteri eğer iş başlamadan önce talep ederse ses tasarrufu, görüntü kirliliğinin yok edilmesi gibi işler asma tavan inşası sırasında yapılabilir.  Hatta inşa sırasında gerekli düzenlemeleri yaparak aydınlatmaya da yardımcı olur. Böylece enerji tasarrufu sağlanmış olur.

Zekeriyaköy Bölme Duvar Ustası

Eğer evinizde büyük odalar var fakat size küçük de olsa ekstradan bir oda lazım ise Zekeriyaköy bölme duvar ustası bilgi, beceri ve gerekli olan malzemeleri kullanarak size bölme duvar ile istenilen boyutlarda oda oluşturabilir. Eğer tam olarak bir fikriniz yok ise bölme duvar ustası size gerekli tavsiyelerde bulunacaktır. Gene olarak alüminyum profilleri tercih edilmektedir çünkü çok dayanıklı ve hafiftirler.

Zekeriyaköy Kartonpiyer Ustası

Zekeriyaköy kartonpiyer ustası, kartonpiyer ile istenilen mekanda tavan ve duvar süslemeleri yaparak sadece evinizi güzelleştirmekle kalmaz, aynı zamanda eğer var ise kusurları da örter. Yüksek ustalık yeteneği ve bilgisi sayesinde kartonpiyerlerin hızlı, güvenli ve en sağlam şekilde kurulmasını sağlar. Kartonpiyer oldukça hafif ve temizliği kolay bir malzemedir.  Kartonpiyer su, kağıt, üstübeç ve tutkalın sıra ile karışımında elde edilir fakat o haliyle anında kullanılamaz çünkü şekil alması gerekmektedir. Müşterinin siparişi doğrultusunda hazırlanmış motif kalıpları, kartonpiyer ile doldurulur. Motif kalıplarına dökülen kartonpiyer, kurumak üzere bırakılır. Kuruyan kartonpiyer motif kalıplarından çıkartılır ve müşterinin isteği doğrultusunda duvar ve tavanlara montaj işlemi gerçekleştirilir.

 

            Hizmetlerimiz

  • Zekeriyaköy Alçıpan
  • Zekeriyaköy Asma Tavan
  • Zekeriyaköy Bölme Duvar
  • Zekeriyaköy Kartonpiyer